اخبار داخلی

سیمانی‌ها با چنگ و دندان صنعتشان را حفظ کردند

صنعت سیمان در سال ۱۳۹۶ در حالی به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود که کاهش بودجه‌های عمرانی و رکود مسکن از یک‌سو و از دست رفتن بازار صادراتی عراق به‌عنوان مهم‌ترین بازار هدف صادراتی برای دومین سال متوالی ازسوی دیگر، سبب شد این صنعت خاکستری از رونق آنچنانی برخوردار نباشد.


تاریخ : 1396/12/20
بزرگترین کارخانه بتن سازی کشور در البرز

در این واحد صنعتی که با سرمایه گذاری 400 میلیارد ریالی بخش خصوصی ایجاد شده، سالانه 300 هزار تن انواع محصولات بتنی تولید و روانه بازار می شود.

این شرکت که یکی از بزرگترین و در عین حال با کیفیت ترین تولیدکنندگان سازه های بتنی در خاورمیانه است، سهم بالایی در اشتغال زایی کشور داشته است.


تاریخ : 1396/12/20
کارخانه سیمان باقران خراسان جنوبی مجهز به گاز طبیعی شد

خط تولید کارخانه سیمان باقران که فروردین امسال با حضور رئیس جمهوری در این شهرستان به بهره برداری رسید، از امروز (جمعه) با سوخت گاز طبیعی فعالیت کرد.


تاریخ : 1396/12/18
همایش ملی بتن استاندارد در شیراز

دومین همایش ملی بتن استاندارد در شیراز آغاز به کار کرد.


تاریخ : 1396/12/17
چهارمین جشنواره رتبه‌بندی شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) برگزار شد

چهارمین جشنواره رتبه‌بندى شركت‌هاى تابعه شركت سرمايه‌گذارى تامين اجتماعى (شستا) با رويكرد اقتصاد مقاومتى چهاردهم اسفند ماه ١٣٩6 در محل سالن همايش‌هاى مجموعه تلاش (تهران) با حضور علی ربيعى؛ وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعى، علی‌اکبر ترکان؛ رییس هیات مدیره شستا، مرتضی لطفی؛ مديرعامل شستا و سید تقی نوربخش؛ مديرعامل تامين اجتماعى برگزار گرديد.


تاریخ : 1396/12/16
نشست خبری مهندس عباس صفاکیش؛ مدیرعامل هلدینگ فارس و خوزستان برگزار شد

نخستین نشست خبری مهندس عباس صفاکیش، مدیرعامل هلدینگ فارس و خوزستان و سیمان تامین در روز دوشنبه 14/12/1396 با حضور اصحاب رسانه در محل دفتر او برگزار شد.


تاریخ : 1396/12/15
چهارمین عنوان «صنعت سبز برگزیده کشور» برای سیمان ممتازان

نوزدهمین همایش ملی معرفی واحدهاي صنعتی و خدماتی سبز روز دوشنبه 30/11/96 با حضور عیسی کلانتري، رئیس سازمان محیط زیست، شریعتمداري وزیر صنعت، معدن و تجارت، نماینده سازمان توسعه صنعتی سازمان ملل متحد در سالن همایش هاي سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد، که طی این مراسم از شرکت سیمان ممتازان کرمان به عنوان واحد نمونه «صنعت سبز» براي چهارمین سال متوالی تجلیل بعمل آمد و این شرکت موفق به دریافت تندیس سیمین و لوح تقدیرنامه صنعت سبز گردید.


تاریخ : 1396/12/12
کاهش 30 درصدی صادرات سیمان از همدان

مدیرکل گمرک استان همدان از کاهش 30 درصدی صادرات سیمان همدان به سایر کشورها در 11 ماه نخست سال جاری خبر داد.


تاریخ : 1396/12/10
چهار اولویت صنعتی در سال ۹۷

متولی صنعت کشور، برنامه‌ها و عملیات وزارتخانه متبوعش درخصوص چهار حوزه «معدن و صنایع معدنی»، «نوسازی صنایع»، «نوسازی ناوگان حمل ونقل عمومی» و «صادرات» در سال ۹۷ را تشریح کرد.


تاریخ : 1396/12/06
۱۵ میلیون تن کلینکر در انبار کارخانجات ماند / سیمان گران نشده، فقط تخفیف ۳۰ درصدی حذف شد

یک کارشناس سیمان با اعلام اینکه ۱۵ میلیون تن کلینکر در انبارها مانده و مشتری ندارد، گفت: کارخانجات سیمان را گران نکرده اند فقط تخفیف ها را برداشته‌اند.


تاریخ : 1396/12/02